Producenci
Kontroler Backbone One V2 (Lightning) iPhone Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Ilość | 18 szt. |
| Wymiary wewnętrzne kartonu (S x G x W) | 250 x 410 x 350 mm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 176,2 mm |
| Waga produktu | 138 g |
| Wysokość produktu | 32,6 mm |
| Szerokość produktu | 93,9 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Szerokość opakowania | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 308 g |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Biały |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | Lightning |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Urządzenie wejściowe | |
| Obsługiwane platformy gier | PC Playstation Xbox iOS |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
Gwarancja 24 miesiące