Producenci
006R05202 kaseta z tonerem Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Kod OEM | W1490A |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2900 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
Gwarancja 24 miesiące