Producenci

Moduły GBIC

EXTRALINK QSFP+ 40G 850nm MM 100m MPO duplex moduł EXTRALINK QSFP+ 40G 850nm MM 100m MPO duplex moduł
Producent: Extralink
Cena:

224,00 zł

Cena netto: 182,11 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK QSFP28 DAC kabel 100G 1m 30AWG EXTRALINK QSFP28 DAC kabel 100G 1m 30AWG
Producent: Extralink
Cena:

201,00 zł

Cena netto: 163,41 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1490/1550nm SM 80km LC DOM para EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1490/1550nm SM 80km LC DOM para
Producent: Extralink
Cena:

213,00 zł

Cena netto: 173,17 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1470nm SM 40km LC DDM EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1470nm SM 40km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

130,00 zł

Cena netto: 105,69 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1510nm SM 40km LC DDM EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1510nm SM 40km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

209,00 zł

Cena netto: 169,92 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1570nm SM 40km LC DDM EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1570nm SM 40km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

209,00 zł

Cena netto: 169,92 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1610nm SM 40km LC DDM EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1610nm SM 40km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

209,00 zł

Cena netto: 169,92 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ 10G 1550nm SM LC 40KM EXTRALINK SFP+ 10G 1550nm SM LC 40KM
Producent: Extralink
Cena:

769,00 zł

Cena netto: 625,20 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ 10G 1550nm SM LC 80KM EXTRALINK SFP+ 10G 1550nm SM LC 80KM
Producent: Extralink
Cena:

1 072,00 zł

Cena netto: 871,54 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1470nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1470nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

430,00 zł

Cena netto: 349,59 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1490nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1490nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

655,00 zł

Cena netto: 532,52 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1510nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1510nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

655,00 zł

Cena netto: 532,52 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1550nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1550nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

655,00 zł

Cena netto: 532,52 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1570nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1570nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

655,00 zł

Cena netto: 532,52 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1590nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1590nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

655,00 zł

Cena netto: 532,52 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1610nm SM 10km LC DDM EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1610nm SM 10km LC DDM
Producent: Extralink
Cena:

655,00 zł

Cena netto: 532,52 zł

szt.
zobacz więcej
EXTRALINK SFP28 25G WDM 1270/1330nm SM LC 10km para EXTRALINK SFP28 25G WDM 1270/1330nm SM LC 10km para
Producent: Extralink
Cena:

650,00 zł

Cena netto: 528,46 zł

szt.
zobacz więcej
Extreme Networks 1000BASE-LX SFP 10 PACK HI/. Extreme Networks 1000BASE-LX SFP 10 PACK HI/.
Cena:

30 073,00 zł

Cena netto: 24 449,59 zł

Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR
Producent: Intel
Cena:

1 402,00 zł

Cena netto: 1 139,84 zł

INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M 545006 INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M 545006
Producent: Intellinet
Cena:

84,00 zł

Cena netto: 68,29 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DAC Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-1M 25GbE Kabel DAC Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-1M 25GbE
Cena:

160,00 zł

Cena netto: 130,08 zł

szt.
zobacz więcej
MIKROTIK ROUTERBOARD wAP ac LTE (RBWAPGR-5HACD2HND&R11E-LTE) MIKROTIK ROUTERBOARD wAP ac LTE (RBWAPGR-5HACD2HND&R11E-LTE)
Producent: MikroTik
Cena:

786,00 zł

Cena netto: 639,02 zł

szt.
zobacz więcej
Mikrotik S-3553LC20D moduł przekaźników sieciowych 1250 Mbit/s SFP Mikrotik S-3553LC20D moduł przekaźników sieciowych 1250 Mbit/s SFP
Producent: No name
Cena:

305,00 zł

Cena netto: 247,97 zł

szt.
zobacz więcej
MIKROTIK S-C55DLC40D SFP CWDM MODULE MIKROTIK S-C55DLC40D SFP CWDM MODULE
Producent: MikroTik
Cena:

221,00 zł

Cena netto: 179,67 zł

szt.
zobacz więcej
MikroTik S-RJ01 | Moduł SFP | 1,25Gb/s, RJ45, 100m MikroTik S-RJ01 | Moduł SFP | 1,25Gb/s, RJ45, 100m
Producent: MikroTik
Cena:

132,00 zł

Cena netto: 107,32 zł

szt.
zobacz więcej
MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45 MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45
Producent: MikroTik
Cena:

285,00 zł

Cena netto: 231,71 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl