Producenci
1 PORT USB TO SERIAL CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 41,5 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Szybkość transmisji | 115,2 Kbit/s |
| Bity stopu | 2 1 |
| Bit parzystości | Even Mark Nieparzyste Nie Przestrzeń kosmiczna |
| Ilość bitów danych | 8 7 |
| Zestaw układów | FTDI - FT232RL |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 176 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB 2.0 A |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | DB-9 |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 525 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 80 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 450 mm |
Gwarancja 24 miesiące