Producenci
1-portowa serwerowa karta sieciowa Intel 1 Gb I210-T1 luzem Karta sieciowa PCIe 2.0 x1 Orginal Intel z identyfikatorem Yottamark/Brady
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Zielony |
| Wewnętrzny | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1as IEEE 802.1Q |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 R2 x64 Windows Server 2012 R2 x64 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs | Ethernet |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Rozmiar karty PCI | Pełna wysokość (nisko profilowy) |
| wersja PCI | 2.1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Data premiery | Q1'13 |
| Kabel karty sieciowej | Copper |
| iWARP/RDMA | Nie |
| Rodzina produktów | Intel Gigabit server adapter |
| Technologia We/Wy Intel® Data Direct | Nie |
| Typ procesora | Gigabit Ethernet Adapters (up to 2.5GbE)-Gigabit Ethernet Adapters (up to 2.5GbE) |
| Rodaj karty sieciowej | Server |
| Identyfikator ARK adaptera sieci Ethernet | 68668 |
| Seria produktów | Intel I210 |
| Typ interfejsu | PCIe v2.1 (2.5 GT/s) |
| On-chip QoS and Traffic Management | Nie |
| Wysokość wspornika | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Ostatnia zmiana | 63903513 |
| Przesył danych | 2,5 GT/s |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 1 W |
| Brak konfliktów | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Intel I210 |
| Światłowód przez Ethernet | Nie |
| Intel® Virtual Machine Device Queues (VMDq) | Nie |
| URL do instrukcji | http://www.intel.com/content/www/us/en/network-adapters/gigabit-network-adapters/ethernet-server-adapter-i210-brief.html |
| Inteligentny system odciążania | Tak |
| Dostępne opcje low halogen | Nie |
| Zgodny z PCI-SIG* SR-IOV | Nie |
| Status | Launched |
| Typ okablowania | RJ45 Category 5, up to 100 m |
| Typ produktu | Network Interface Card |
| Intel® Ethernet Power Management | Tak |
| Segment rynku | Serwer |
| Szybkość i szerokość slotu | 2.5 GT/s, x1 Lane |
| Typ przewodu | RJ45 Category 5, up to 100 m |
| Intel® Flexible Port Partitioning | Nie |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | NA |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A991 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517620090 |
Gwarancja 24 miesiące