Producenci
1.8M USB TYPE-C TO DISPLAYPORT/ADAPTER CABLE - USB-C TO DP 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługiwane kanały audio | 7.1 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1600 (WQXGA) 1024 x 768 (XGA) 3840 x 2160 2560 x 1440 1920 x 1200 (WUXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Szerokość pasma | 21600 MB/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Złączka 2 | USB Type-C |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zestaw układów | STMicroelectronics - STM32F072CBU6 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 2160p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa HBR2 | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 1800 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 58 g |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 19 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 225 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
Gwarancja 24 miesiące