Producenci
10 FT DP TO DVI CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Złączka 2 | DVI-D |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 246 g |
| Głębokość produktu | 3000 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Wysokość opakowania | 14 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 269 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 120 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 225 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 335 mm |
Gwarancja 24 miesiące