Producenci
10 FT LIGHTNING TO USB CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 2 | USB A |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 1 | Lightning |
| Długość kabla | 3 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 102 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 152 mm |
| Głębokość opakowania | 204 mm |
| Wysokość opakowania | 21 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 148 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 326 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 358 mm |
Gwarancja 24 miesiące