Producenci
10.1" Display, Android GMS, QC SD660, 4GB RAM, 32GB Flash, WLAN WAN, Pwrs Sold Separately, RoW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Model procesora | 660 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Wytrzymały design | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 745,5 g |
| Szerokość produktu | 269 mm |
| Wysokość produktu | 12,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Jasność | 540 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | 2K Ultra HD |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 PL |
| Platforma | Windows |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 3,85 V |
| Pojemność baterii | 9660 mAh 37,1 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
Gwarancja 24 miesiące