Producenci
100 PKG M6 SCREWS + CAGE NUTS/M6 CAGE NUTS M6X12MM BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Kształt łba | Łeb kopułkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal |
| Model | Śruba |
| Właściwe wykorzystanie | Ogólna użyteczność |
| Odpowiednie do materiałów | Blacha |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 11 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Długość produktu | 12 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość nakrętek śruby | 100 |
| Ilość sztuk | 100 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 73181900 |
Gwarancja 24 miesiące