Producenci
10FT HDMI TO VGA ADAPTER CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Rodzaj konwertera | Aktywne |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | VGA (D-Sub) |
| Zestaw układów | Chrontel - 7101A |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 2 | HDMI + Micro USB |
| Źródło zasilania | USB |
| Złącze 2 | Męska/Żeńska |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 3000 mm |
| Waga produktu | 171,8 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 85% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 190 g |
| Głębokość opakowania | 915 mm |
| Wysokość opakowania | 17 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące