Producenci
10FT PREMIUM CERTIFIED HDMI/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby TrueHD |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Izolacja kabla | Aluminiowa folia mylarowa |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Materiał płaszcza przewodu | Termoplastyczny elastomer |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługiwane cyfrowe kanały audio (nieskompresowane) | 32 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Długość kabla | 3 m |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Waga produktu | 154 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 430 mm |
Gwarancja 24 miesiące