Producenci
10FT USB-C TO DP ADAPTER CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Materiał płaszcza | Termoplastyczny elastomer |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3440 x 1440 1280 x 768 1280 x 720 (HD 720) 5120 x 2880 800 x 600 (SVGA) 1280 x 1024 (SXGA) 1360 x 768 (WXGA) 1280 x 800 (WXGA) 1600 x 900 7680 x 4320 5120 x 1440 4096 x 2160 1920 x 1200 (WUXGA) 1440 x 900 (WXGA+) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 960 1400 x 1050 (SXGA+) 3840 x 2160 1680 x 1050 (WSXGA+) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1280 x 800 2560 x 1080 |
| Zatrzask | Tak |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| HDCP | Tak |
| Szerokość pasma | 32400 MB/s |
| Długość kabla | 3 m |
| Zestaw układów | VL103 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2/2.3 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 4,3 mm |
| Waga produktu | 111 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące