Producenci
10G PCIE NETWORK ADAPTER CARD/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | PC |
| Diody LED | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 70 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 121 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Sieć | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.3bz IEEE 802.3u IEEE 802.3i IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3az IEEE 1588 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 10000 Mbit/s 10 Mbit/s 5000 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10GBase-T |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 16000 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 11 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 8 Pro Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 8 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 8 Pro x64 Windows 10 Home Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs | Ethernet |
| wersja PCI | 3.0 |
| Rozmiar karty PCI | Pełna wysokość (nisko profilowy) |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 445 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
Gwarancja 24 miesiące