Producenci
10M HIGH RES MONITOR VGA CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Złączka 1 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 10 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Waga produktu | 987 g |
| Wysokość opakowania | 59 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące