Producenci
10M HIGH SPEED HDMI CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Długość kabla | 10 m |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Izolacja kabla | Aluminiowa folia mylarowa |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,08 kg |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące