Producenci
10M OM4 FIBER OPTIC PATCH CORD/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Halogen |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Szybkość przesyłania danych | 100 Gbit/s |
| Złączka 2 | LC |
| Pełny dupleks | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Kolor produktu | Akwamarynowy |
| Typ światłowodu | OM4 |
| Średnica rdzenia | 50 µm |
| Złącze 2 | Męska |
| Wspierane długości fal | 850 nm |
| Struktura światłowódu jednomodowego | Multifunkcyjny |
| Średnica powłoki | 125 µm |
| Długość kabla | 10 m |
| Złączka 1 | LC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 131 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 142 g |
| Wysokość opakowania | 22 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 80 szt. |
Gwarancja 24 miesiące