Producenci
10PT IND. USB3 HUB/EXT POWER ADPTR ESD 350W SURGE P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 1.4 A |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 198 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 352 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Sieć | |
| Obsługa UASP | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 126106 h |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | JP NA EU ANZ UK |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Szyna din w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 10 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 10 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zestaw układów | Genesys Logic - GL3523 |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 14 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 510 mm |
Gwarancja 24 miesiące