Producenci
12V/90Ah Żelowa bateria do głębokiego cyklu.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ognioodporny | Tak |
| Żywotność baterii (max) | 12 lat |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Bluetooth | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Głębokość produktu | 183 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | VRLA (GEL) |
| Maksymalny prąd wejściowy | 24 A |
| Napięcie ładowania (praca buforowa) | 13,5 - 13,8 V |
| Napięcie ładowania (praca cykliczna) | 14,1 - 14,4 V |
| Pojemność baterii | 90 Ah |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące