Producenci
13.3IN LAPTOP PRIVACY SCREEN/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Transmisja światła | 60% |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Typ instalacji | Zatrzask z klapką + listwa mocująca + nakładka do montażu na suwak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Redukuje niebieskie światło do | 51% |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anti-blue Anty odblaskowe |
| Folder magazynowy | Tak |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Format obrazu | 16:10 |
| Konstrukcja | |
| Kolor filtra | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 287 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 167 g |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 150 mm |
Gwarancja 24 miesiące