Producenci
140mm Wentylator do komputera Thermaltake CT140 EX Reverse ARGB Sync
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 5 V |
| Natężenie znamionowe | 0,25 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Wydajność | |
| Ilość sztuk | 3 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 32,8 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,54 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 94,5 ft³/min |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 40000 h |
| Model | Wentylator |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
Gwarancja 24 miesiące