Producenci
14IN LAPTOP PRIVACY SCREEN/ANTI-GLARE BLUE LIGHT FILTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Format obrazu | 16:9 |
| Redukuje niebieskie światło do | 51% |
| Folder magazynowy | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe Prywatność |
| Typ instalacji | Mocowanie na klapkę + pasek mocujący |
| Transmisja światła | 60% |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Konstrukcja | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kolor filtra | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 1 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 36 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Szerokość opakowania | 389 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 206 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 153 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 276 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
Gwarancja 24 miesiące