Producenci
14IN MACBOOK PRIVACY SCREEN/GOLD PRIVACY FILTER/SECURITY SHI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Transmisja światła | 60% |
| Redukuje niebieskie światło do | 51% |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność Anty odblaskowe |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Typ instalacji | Taśma klejąca |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Plastik |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Odwracalność | Złoty-do-czarnego |
| Kolor filtra | Złoto |
| Przeznaczenie | Netbook |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Głębokość produktu | 228 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 168 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
Gwarancja 24 miesiące