Producenci
15 FT 2-IN-1 USB KVM CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Długość kabla | 4,6 m |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Port konsoli | USB |
| Złączka 2 | VGA |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB A + VGA |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 356 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze(a) | HDDB15 Male - 1 x 4 pin USB Male, HDDB15 Female |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące