Producenci
15.6IN LAPTOP BACKPACK W/ CASE/
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Cechy | |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Liniowa gęstość masowa | 1680 D |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Materiały | Nylon |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 425 mm |
| Szerokość opakowania | 203 mm |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość produktu | 203 mm |
| Głębokość opakowania | 324 mm |
| Wysokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 760 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące