Producenci
1517L 15-inch LCD (LED Backlight) Desktop, Availability, AccuTouch (Resistive) Single-touch, USB & RS-232 Controller, Anti-glare, Zero-bezel, VGA video interface, Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard VESA | Tak |
| Przeznaczenie | Poziome |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 10,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 358 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 319 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 197 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona Hiszpański Francuska Niemiecki Angielski Japońska Chińska tradycyjna |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 8 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 231 mm |
| Szerokość opakowania | 487 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,3 kg |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny USB VGA |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | TFT |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,5 - 60 kHz |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność | 240 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 23 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Kolory wyświetlacza | 16.2 millionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 160° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 150° |
| Technologia touchscreen | Rezystancyjny |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Zasięg skanowania (długość) | 56 - 75 Hz |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 22,8 cm |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,4 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Gwarancja 24 miesiące