Producenci
15U WALL-MOUNT SERVER RACK/EQUIPMENT RACK -12 -20 IN DEPTH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Model | Szafa wisząca |
| Kształt otworu montażowego | Kwadrat |
| Rodzaj ramy | Otwarty |
| Rodzaj produktu | 2 słupki |
| Pojemność stelaża | 15U |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 90 kg |
| Regulowane szyny montażowe | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 773 mm |
| Waga produktu | 15,2 kg |
| Szerokość produktu | 504 mm |
| Głębokość montażu (max) | 50,6 cm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba podkładek w zestawie | 84 |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| Liczba nakrętek | 60 |
| Liczba śrub | 76 |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,8 kg |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Ilość śrub | 24 |
| Szerokość opakowania | 530 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Głębokość opakowania | 800 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 800 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 130 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 530 mm |
Gwarancja 24 miesiące