Producenci
16GB DDR4-3200 CL22 2Gx8 ECC SR - 16 GB - DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Gwarancja 24 miesiące