Producenci
16IN MACBOOK PRIVACY SCREEN/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe Prywatność |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Typ instalacji | Taśma klejąca |
| Transmisja światła | 60% |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Redukuje niebieskie światło do | 51% |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Folder magazynowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Kolor filtra | Czarny |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Odwracalność | Matowy-do-błyszczącego |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Materiały | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 100 g |
| Głębokość produktu | 0,4 mm |
| Wysokość produktu | 229 mm |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 190 g |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 170 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 440 mm |
Gwarancja 24 miesiące