Producenci
17.3 LAPTOP PRIVACY FILTER/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ instalacji | Przylepny pasek + przesuwne zakładki montażowe |
| Format obrazu | 16:9 |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność Anty odblaskowe |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Transmisja światła | 60% |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Folder magazynowy | Tak |
| Redukuje niebieskie światło do | 51% |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Plastik |
| Kolor filtra | Czarny |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Odwracalność | Matowy-do-błyszczącego |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 383 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 590 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 590 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 170 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
Gwarancja 24 miesiące