Producenci
18 volt XR pilarka tarczowa do metalu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do materiałów | Metal |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 282 mm |
| Głębokość produktu | 321 mm |
| Szerokość produktu | 256 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Wydajność | |
| Średnica tarczy | 18,4 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3900 RPM |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 6,7 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
Gwarancja 24 miesiące