Producenci
1M 3 FT USB C TO MDP CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Długość kabla | 1 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zestaw układów | STMicroelectronics - STM32F072CBU6 |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1600 (WQXGA) 2560 x 1440 3840 x 2160 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1200 (WUXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1024 x 768 (XGA) |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | Mini DisplayPort |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługiwane kanały audio | 7.1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Waga produktu | 25 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 25 - 60% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,5 g |
| Wysokość opakowania | 12 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 220 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 90 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące