Producenci
1M 3.3FT 10G SFP+ DAC CABLE/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Złączka 1 | SFP+ |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Złączka 2 | SFP+ |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 74 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 84 g |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 295 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 344 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
Gwarancja 24 miesiące