Producenci
1M SFF-8087 TO SFF-8643 CABLE/CABLE - MINI SAS TO MINI SAS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złączka 1 | SFF-8087 |
| Waga produktu | 56 g |
| Złączka 2 | SFF-8643 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 56 g |
| Wysokość opakowania | 23 mm |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące