Producenci
2-PORT ANALOG TELEPHONE ADAPTER/FOR MULTIPLATFORM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kodeki dźwiękowe | G.729A G.726 G.711a G.711Mu G.729ab |
| Przycisk reset | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kompatybilnosc faksu | T.38 |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 64 mm |
| Szerokość opakowania | 153,9 mm |
| Głębokość opakowania | 245,1 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 100 x 100 x 28 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 598,64 g |
| Waga produktu | 132,1 g |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS AES |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Klient DHCP | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMPv3 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP, UDP, RTP, HTTP, ARP, RTCP, ICMP, LLDP |
| Protokoły VoIP | SIP |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Obsługa połączeń | |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
Gwarancja 24 miesiące