Producenci
2 PORT LOW PROFILE PCI EXPRESS/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Zestaw układów | ASIX - MCS9922CV-AA |
| Szybkość transmisji | 460,8 Kbit/s |
| FIFO (First In, First Out) | 128 B |
| Typ konroli przepływu | XON/XOFF RTS/CTS DTR/DSR |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 63,5 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 100 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 Windows XP Professional x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows XP Home x64 Windows 10 Home Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows XP Home Windows XP Professional Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Windows 7 x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Starter x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8 Pro Windows 10 Pro Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 Enterprise x64 Windows 95 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 2000 Windows 98SE |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP Embedded DOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 Windows Server 2016 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Seryjny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Interfejs wyjściowy | Seryjny |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 1.1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 363 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 684 mm |
Gwarancja 24 miesiące