Producenci
2 PORT PCIE USB 3 CARD W/ UASP/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Obsługa UASP | Tak |
| Zestaw układów | Renesas / NEC - µPD720202 |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 5 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Maksymalna długość kabla | 3 m |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 51 g |
| Szerokość produktu | 18 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2019 Windows Server 2016 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 x64 Windows Vista Windows 7 x64 Windows Vista x64 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 154 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Przewody | SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs wyjściowy | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Pełna wysokość/niski profil |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące