Producenci
2 PORT USB KVM SWITCH/IN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 111000 h |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Materiał obudowy | Stal |
| Hot keys | Nie |
| Maksymalna długość kabla | 5 m |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu N |
| Prąd wejściowy | 0.4 A |
| Pobór mocy | 10 W |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie | 100 - 240, 5 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Kompatybilne złącza sieciowe | UK EU |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 420 g |
| Wydajność | |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 30 15 8 3 |
| Liczba użytkowników | 1 użyt. |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1440 px |
| Daisy chain | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 99 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 212 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | KVM |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| OSD | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba komputerów | 2 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Złącza konsoli | USB A USB A |
| Liczba portów USB konsoli | 3 |
| Złącze audio | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kontrola IP | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
Gwarancja 24 miesiące