Producenci
2-Power DR9700A bateria do aparatu/kamery Litowo-jonowa (Li-Ion) 700 mAh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przeznaczenie | Kamera wideo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85065090 |
Gwarancja 24 miesiące