Producenci
2 szpikulce do burgerów byk/topór GEFU TORRO G-15435
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Jednorazowy | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Długość produktu | 190 mm |
| Grubość | 2 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy