Producenci
2.4 GHZ 2DBI/5 GHZ 4 DBI DIPOLE/ANT. GRAY RP-TNC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2:1 |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-TNC |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 168,5 mm |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Waga produktu | 38,5 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Pozioma szerokość wiązki (5 GHz) | 39° |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
| Zakres anteny (2.4 GHz) | 2 dBi |
| Zakres anteny (5 GHz) | 4 dBi |
| Pozioma szerokość wiązki (2.4 GHz) | 63° |
| Impedancja | 50 ? |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres częstotliwości | 2.4 - 2.5GHz, 5.15 - 5.85GHz |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Gwarancja 24 miesiące