Producenci
2.4 GHZ 4DBI/5 GHZ 7DBI DUAL/BAND OMNI ANTENNA N CONNECTOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2:1 |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 170 g |
| Wysokość produktu | 282 mm |
| Średnica | 3,17 mm |
| Szerokość opakowania | 152,4 mm |
| Szerokość produktu | 3,17 mm |
| Wysokość opakowania | 50,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 317,46 g |
| Głębokość opakowania | 482,6 mm |
| Głębokość produktu | 3,17 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 7 dBi |
| Impedancja | 50 ? |
| Zakres anteny (5 GHz) | 7 dBi |
| Pozioma szerokość wiązki (2.4 GHz) | 30° |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
| Pozioma szerokość wiązki (5 GHz) | 14° |
| Zakres anteny (2.4 GHz) | 4 dBi |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres częstotliwości | 2.4 - 2.483GHz, 5.15 - 5.875GHz |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 3,17 x 3,17 x 282 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Gwarancja 24 miesiące