Producenci
2.4GHz/5GHz 4 dBi Multi Mount Omni Ant., 4-port,RP-TNC, Self
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ montażu | Ściana/Słupek |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | < 2:1 |
| Rodzaj wtyku anteny | RP-TNC |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,41 kg |
| Głębokość opakowania | 387,4 mm |
| Wysokość opakowania | 215,9 mm |
| Szerokość opakowania | 215,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
| Impedancja | 50 ? |
| Zakres anteny (5 GHz) | 4 dBi |
| Zakres anteny (2.4 GHz) | 4 dBi |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Gwarancja 24 miesiące