Producenci
20 zwojów po 4,8m żywych kolorów filamentu PLA 1,75mm dla 3Doodler Flow
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura topnienia (max) | 190 °C |
| Kompatybilność z marką | 3Doodler |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Niebieski, Ciemny Zielony, Ciemno różowy, Złoto, Zielony, Liliowy, Granatowy (marynarski), Pomarańczowy, Różowy, Przezroczysty, Biały, Żółty |
| Temperatura topnienia (min | 180 °C |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Nietoksyczne | Tak |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 20 |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące