Producenci
23.6 MONITOR PRIVACY FILTER/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Format obrazu | 16:9 |
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Redukuje niebieskie światło do | 51% |
| Transmisja światła | 60% |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe Prywatność |
| Typ instalacji | Przylepny pasek + przesuwne zakładki montażowe |
| Format ekranu | Szerokoekranowy |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 59,9 cm (23.6") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Kolor filtra | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Waga produktu | 111 g |
| Wysokość produktu | 0,4 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Wysokość opakowania | 2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 170 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 590 mm |
Gwarancja 24 miesiące