Producenci
23IN. MONITOR PRIVACY SCREEN/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ instalacji | Przylepny pasek + przesuwne zakładki montażowe |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Redukuje niebieskie światło do | 40% |
| Format obrazu | 16:9 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor filtra | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Maksymalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 98 g |
| Szerokość produktu | 2 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 430 g |
| Głębokość opakowania | 611 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 395 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 640 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 140 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Gwarancja 24 miesiące