Producenci
2402L 24IN LCD FHD PCAP/10-TOUCH USB CLEAR ZERO-BEZEL VG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 75 x 75 |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Tryb wyłączenia | 0,27 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,33 W |
| Pobór mocy | 25,5 W |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12,192 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3,048 m |
| Wydajność | |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Chińska tradycyjna Rosyjski Chińska uproszczona Włoski Niemiecki Francuska Angielski Japońska koreańska |
| Liczba języków OSD | 10 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Stopień ochrony IP | IPX1 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,54 kg |
| Głębokość opakowania | 169 mm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Przewody | HDMI USB VGA Prąd przemienny Audio (3.5mm) |
| Wyświetlacz | |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 15 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 900 (WXGA+) 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 400 1280 x 1024 (SXGA) 720 x 400 1366 x 768 1280 x 720 (HD 720) 1280 x 800 (WXGA) 800 x 600 (SVGA) 640 x 480 (VGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | TFT |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Część widoczna ekranu | 527,04 x 296,46 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 337,2 mm |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Głębokość (bez podstawy) | 42,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,42 kg |
| Liczba portów micro USB | 4 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 82 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 75 Hz |
| Typ zasilacza | AC/DC |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Gwarancja 24 miesiące