Producenci
2494L 23.8-inch wide FHD LCD WVA (LED Backlight), Open Frame, Projected Capacitive 10 Touch
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 17,46 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,07 W |
| Pobór mocy | 15,24 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wydajność | |
| Języki menu ekranowego | Francuska Niemiecki Chińska tradycyjna Chińska uproszczona Hiszpański Angielski Japońska |
| OSD | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 452 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,07 kg |
| Szerokość opakowania | 692 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI USB VGA |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1440 x 900 (WXGA+) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 800 x 500 1024 x 768 (XGA) 640 x 480 (VGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 16 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Jasność | 225 cd/m2 |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | TFT |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.3a |
| Wersja DisplayPort | 1.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wysokość (bez podstawy) | 341,1 mm |
| Typ zasilacza | DC |
| Waga (bez podstawy) | 6,17 kg |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 82 kHz |
| Głębokość (bez podstawy) | 38 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ podświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Część widoczna ekranu | 527,04 x 296,46 mm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Gwarancja 24 miesiące