Producenci
24IN ANTI-BLUE LIGHT FILTER -/
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Transmisja światła | 90% |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed światłem niebieskim |
| Typ osłony ekranu | Powłoka antyodblaskowa |
| Maksymalna wielkość ekranu | 61 cm (24") |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Filtr przeciwodblaskowy |
| Typ instalacji | Przylepny pasek + przesuwne zakładki montażowe |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 324 mm |
| Szerokość produktu | 518 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 577 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 351 g |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Format obrazu | 16:10 |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 600 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 147 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
Gwarancja 24 miesiące