Producenci
24V Ładowarka 2A GREENWORKS G24C - 2932407
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas ładowania | 1 h |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga ładowarki akumulatora | 600 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące